تبلیغات
انجمن معلولین جسمی و حرکتی اردبیل

انجمن معلولین جسمی و حرکتی اردبیل
چه زیباست.....لحظه های تلاش برای موفقیت 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
به پایگاه خبری اینترنتی انجمن معلولین جسمی و حرکتی استان اردبیل چه نمره ای می دهید؟

لینک های مفیدIMG15100341

رئیس سازمان بهزیستی از پشت نوبت بودن ۲۰۰ هزار نیازمند و معلول خبر داد و گفت: سال آینده این افراد تحت پوشش سازمان قرار می گیرند.

دکتر همایون هاشمی با بیان این مطلب افزود: براساس ماده ۳۹ قانون برنامه پنجم توسعه سالانه باید زمینه خروج ۱۰ درصد از افراد تحت پوشش از سازمان بهزیستی فراهم شود و در همین رابطه از محل جابجایی و حذف برنامه های کم اثر توانستیم همین تعداد را با توانمند سازی از چرخه حمایت خارج و افراد جدید جایگزین آنها کنیم.

وی با اشاره به اینکه ۲۳۰ هزار فرد نیازمند پشت نوبتی در تیرماه سال جاری تحت پوشش قرار گرفتند ، گفت: با تحت پوشش قرار دادن این افراد از تعداد پشت نوبتیهای ما تا حدودی کاسته شد.

ریس سازمان بهزیستی گفت: در حال حاضر براساس آخرین آمارهای جمع آوری شده ۲۰۰ هزار نیازمند و معلول پشت نوبت دریافت خدمات بهزیستی هستند که برنامه ریزیهای لازم برای پوشش آنان در سال ۹۴ فراهم شده است.

هاشمی گفت: سازمان فقط معلولان شدید و خیلی شدید را تحت پوشش پرداخت خدمات مستمر مانند مستمری، قرار می دهد اما تمامی معلولان اعم از خفیف و متوسط از خدمات سطح یک مانند بیمه، خدمات توانبخشی، مشاوره و… برخوردار هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا یک میلیون معلول پشت نوبت بهزیستی هستند یا خیر، گفت: تعداد معلولان شدید و خیلی شدید پشت نوبت دریافت خدمات مستمر حدود ۲۰۰ هزار نفر است.

منبعخبرگزاری مهر


[ چهارشنبه 13 اسفند 1393 ] [ 02:13 ب.ظ ] [ نوروز امانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

انجمن معلولین جسمی و حرکتی اردبیل در سال 1380 تأسیس یافت و بعد از 6 سال فعالیّت در زمینه خدمت رسانی به معلولین با وقفۀ 3 ساله مواجه شد اما با همّت عده ای از معلولان بزرگوار مجدداً فعالیّت خود را از سال 1389 شروع کرده است.

آدرس دفتر: اردبیل - دروازه مشگین – جنب داروخانه قدس و دفتر اسناد رسمی 83
تلفن تماس 3363013 - 0451
ساعت کاری 7/30 الی 14/30
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.

.

تماس با ما

فروش بک لینکطراحی سایت