تبلیغات
انجمن معلولین جسمی و حرکتی اردبیل

انجمن معلولین جسمی و حرکتی اردبیل
چه زیباست.....لحظه های تلاش برای موفقیت 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
به پایگاه خبری اینترنتی انجمن معلولین جسمی و حرکتی استان اردبیل چه نمره ای می دهید؟

لینک های مفید

متن کامل پیام بان کی مون بمناسبت روز جهانی معلولان به شرح زیر است:

 

بیش از یک میلیارد نفر از ما با معلولیت زندگی می کنند. ما باید تمامی موانعی که بر مشارکت و حضور معلولان در جامعه تاثیر می گذارند، شامل نگرش های موجب انگ و تبعیض سازماندهی شده، را برداریم.

 

در ماه سپتامبر طی "اجلاس عالی مجمع عمومی در باره معلولیت و توسعه"، کشور های عضوملل متحد راه های بسیاری در باره اینکه انزوا نه تنها بر زندگی معلولان اثر می گذارد بلکه توسعه جوامع و اجتماع به طور کل را تحت تاثیر قرار می دهد، را مورد بحث قرار دادند. آنان تجدید عهد نمودند اقدام ملی و بین المللی برای حمایت از توسعه فراگیر بدون در نظر گرفتن معلولیت به عمل آورند. نظام ملل متحد از این تلاش ها حمایت می نماید. باید برای تضمین ارایه زیر ساخت ها و خدمات حمایتی فراگیر همچنین توسعه پایدار و برابر برای همه سخت تر تلاش نماییم.

 

این شامل تضمین مشارکت با معنا در فرایند های اثر گذار بر حقوق و منافع افراد دارای معلولیت با ارائه محیطی توانا است. برای رسیدن به این هدف "مرکز دسترسی ملل متحد" در مقر سازمان ملل متحد را افتتاح می نماییم. اینجانب از نظام ملل متحد و و سایر شرکا می خواهم از این اقدام پیروی نمایند.

 

در روز جهانی افراد دارای معلولیت اینجانب تمامی دولت ها، اعضای نظام ملل متحد، جامعه مدنی و تجاری را فرا می خوانم تا موانع را شکسته و درها را به سوی فرصت برای تمام معلولان باز نمایند. با یکدیگراجازه دهید جامعه ای فراگیر برای همه ایجاد کنیم.

 

گفتنی است ۱۲ آذر ماه مصادف با سوم سپتامبر روز جهانی افراد معلول بوده شعار امسال سازمان ملل متحد در سال  ۲۰۱۳ " موانع را بشکنید درها را باز کنید به سوی جامعه ای فراگیر برای همه " است.


برچسب ها: بان کی مون، روزجهانی معلولان،
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

انجمن معلولین جسمی و حرکتی اردبیل در سال 1380 تأسیس یافت و بعد از 6 سال فعالیّت در زمینه خدمت رسانی به معلولین با وقفۀ 3 ساله مواجه شد اما با همّت عده ای از معلولان بزرگوار مجدداً فعالیّت خود را از سال 1389 شروع کرده است.

آدرس دفتر: اردبیل - دروازه مشگین – جنب داروخانه قدس و دفتر اسناد رسمی 83
تلفن تماس 3363013 - 0451
ساعت کاری 7/30 الی 14/30
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.

.

تماس با ما

فروش بک لینکطراحی سایت